Molot-Prikam'e Perm VS Kurgan
Molot-Prikam'e Perm |
Kurgan |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Molot-Prikam'e Perm (T1) VS Kurgan (T2)
Molot-Prikam'e Perm
Kurgan
Zaujímavé
Molot-Prikam'e Perm
- Molot-Prikam'e Perm vyhral 55% zápasov (z celkového počtu 20 vyhral 11 zápasov).
- Až 12 zápasov tímu Molot-Prikam'e Perm skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 20 zápasov, to je až 60%.
Kurgan
- 40% zápasov tímu Kurgan skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 8 z celkového počtu 20 zápasov.
- 15 z celkového počtu 20 zápasov tímu Kurgan skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 75%.
H2H
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 8 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Rusko / MHL / 2020/2021 | ||||||
17.02.2021 | 14:30 | Molot-Prikam'e Perm | Kurgan | 3:2 | 1:0,2:1,0:1 | |
09.09.2020 | 15:30 | Kurgan | Molot-Prikam'e Perm | 0:4 | 0:1,0:1,0:2 | |
Rusko / MHL / 2019/2020 | ||||||
18.02.2020 | 14:30 | Kurgan | Molot-Prikam'e Perm | 5:2 | 3:0,0:1,2:1 | |
06.09.2019 | 16:30 | Molot-Prikam'e Perm | Kurgan | 3:4 | 0:1,0:2,3:1 | |
Rusko / VHL / 2018/2019 | ||||||
24.02.2019 | 13:00 | Kurgan | Molot-Prikam'e Perm | 9:1 | 4:0,2:0,3:1 | |
25.11.2018 | 13:00 | Molot-Prikam'e Perm | Kurgan | 2:1pp | 0:0,1:0,0:1,1:0 | |
Rusko / VHL / 2017/2018 | ||||||
06.01.2018 | 13:00 | Molot-Prikam'e Perm | Kurgan | 3:2 | 0:1,2:1,1:0 | |
22.10.2017 | 14:00 | Kurgan | Molot-Prikam'e Perm | 3:2 | 2:1,1:1,0:0 |
Molot-Prikam'e Perm |
3 - 1 - 4 |
Kurgan |
Molot-Prikam'e Perm
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
04.11.21 | 13:00 | Molot-Prikam'e Perm | Yuzhny Ural Orsk | 2:1 | 1:0,1:1,0:0 | |
02.11.21 | 15:00 | Molot-Prikam'e Perm | Chelmet Čeljabinsk | 5:4 | 0:1,3:2,2:1 | |
26.10.21 | 18:00 | Karelia SKA | Molot-Prikam'e Perm | 4:2 | 1:0,2:1,1:1 | |
24.10.21 | 16:00 | Dinamo St. Petersburg | Molot-Prikam'e Perm | 3:2pp | 0:0,1:2,1:0,1:0 | |
22.10.21 | 17:30 | Khimik Voskresensk | Molot-Prikam'e Perm | 4:1 | 1:0,2:0,1:1 | |
20.10.21 | 18:00 | Ryazan | Molot-Prikam'e Perm | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
16.10.21 | 14:00 | Toros Neftekamsk | Molot-Prikam'e Perm | 4:3 | 1:1,3:1,0:1 | |
11.10.21 | 16:00 | Molot-Prikam'e Perm | Iževsk | 4:0 | 1:0,1:0,2:0 | |
09.10.21 | 14:00 | Molot-Prikam'e Perm | Almetievsk | 2:3sn | 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1 | |
03.10.21 | 14:00 | Molot-Prikam'e Perm | Zvezda Chekhov | 3:1 | 0:0,0:0,3:1 | |
01.10.21 | 16:00 | Molot-Prikam'e Perm | Yugra Khanty-Mansiysk | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
29.09.21 | 16:00 | Molot-Prikam'e Perm | Ťumeň | 4:5sn | 2:1,1:3,1:0,0:0,1:3 | |
23.09.21 | 14:00 | Sokol Krasnoyarsk | Molot-Prikam'e Perm | 3:2 | 1:1,2:0,0:1 | |
21.09.21 | 13:00 | Ermak Angarsk | Molot-Prikam'e Perm | 3:6 | 0:3,1:1,2:2 | |
18.09.21 | 13:00 | Omskie Krylia | Molot-Prikam'e Perm | 0:6 | 0:3,0:1,0:2 | |
16.09.21 | 14:00 | Novokuzněck | Molot-Prikam'e Perm | 3:2 | 1:1,1:0,1:1 | |
12.09.21 | 14:00 | Molot-Prikam'e Perm | AKM | 1:0sn | 0:0,0:0,0:0,0:0,3:1 | |
10.09.21 | 16:00 | Molot-Prikam'e Perm | Tambov | 4:0 | 2:0,1:0,1:0 | |
08.09.21 | 16:00 | Molot-Prikam'e Perm | Voroněž | 6:3 | 1:1,3:2,2:0 | |
06.09.21 | 16:00 | Molot-Prikam'e Perm | Rostov | 4:3 | 3:0,1:3,0:0 |
Kurgan
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
04.11.21 | 14:00 | Iževsk | Kurgan | 2:5 | 0:3,0:1,2:1 | |
02.11.21 | 16:30 | Almetievsk | Kurgan | 1:0 | 1:0,0:0,0:0 | |
25.10.21 | 15:30 | Kurgan | Zvezda Chekhov | 4:1 | 1:1,2:0,1:0 | |
23.10.21 | 14:00 | Kurgan | Yugra Khanty-Mansiysk | 1:2sn | 0:1,0:0,1:0,0:0,1:2 | |
21.10.21 | 15:30 | Kurgan | Ťumeň | 1:2sn | 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1 | |
17.10.21 | 12:00 | Sokol Krasnoyarsk | Kurgan | 3:2sn | 0:0,1:0,1:2,0:0,3:2 | |
15.10.21 | 13:00 | Ermak Angarsk | Kurgan | 1:3 | 0:0,1:2,0:1 | |
12.10.21 | 15:00 | Omskie Krylia | Kurgan | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
10.10.21 | 12:00 | Novokuzněck | Kurgan | 5:1 | 0:0,1:1,4:0 | |
06.10.21 | 15:30 | Kurgan | AKM | 5:4 | 5:1,0:2,0:1 | |
04.10.21 | 15:30 | Kurgan | Tambov | 3:2sn | 1:0,0:1,1:1,0:0,6:5 | |
02.10.21 | 14:00 | Kurgan | Voroněž | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
30.09.21 | 15:30 | Kurgan | Rostov | 2:3pp | 0:1,0:0,2:1,0:1 | |
25.09.21 | 15:00 | Togliatti | Kurgan | 3:4sn | 0:1,2:1,1:1,0:0,2:3 | |
23.09.21 | 17:00 | Samara | Kurgan | 1:2 | 1:1,0:1,0:0 | |
21.09.21 | 17:30 | Bars Kazan | Kurgan | 1:3 | 0:2,0:1,1:0 | |
19.09.21 | 16:00 | Penza | Kurgan | 2:3pp | 1:1,1:0,0:1,0:1 | |
13.09.21 | 15:30 | Kurgan | Gornyak Uchaly | 4:3sn | 2:1,0:1,1:1,0:0,2:1 | |
06.09.21 | 15:30 | Yuzhny Ural Orsk | Kurgan | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
04.09.21 | 14:00 | Chelmet Čeljabinsk | Kurgan | 4:1 | 2:1,0:0,2:0 |
Molot-Prikam'e Perm
nenájdený žiadny zápas
Kurgan
nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvezda Chekhov | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 6 | |
2. | Norilsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 10 | 2 | 4 | |
3. | AKM | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
4. | Dinamo St. Petersburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 4 | |
5. | Molot-Prikam'e Perm | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 7 | 3 | 4 | |
6. | Ryazan | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 4 | |
7. | Torpedo Gorky | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 3 | 3 | 3 | |
8. | Penza | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 1 | 2 | |
9. | Khimik Voskresensk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | 4 | 2 | |
10. | Dynamo Altay | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 2 | |
11. | Sokol Krasnoyarsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 2 | |
12. | Voroněž | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 2 | |
13. | Karelia SKA | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
14. | Samara | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
15. | Chelny | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
16. | Gornyak Uchaly | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
17. | Yugra Khanty-Mansiysk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
18. | Toros Neftekamsk | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 9 | 2 | |
19. | Iževsk | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
20. | Saratov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
21. | Kurgan | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
22. | Almetievsk | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -4 | 6 | 10 | 1 | |
23. | Tambov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24. | Chelmet Čeljabinsk | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 0 | |
25. | Ťumeň | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
26. | Novokuzněck | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 2 | 5 | 0 | |
27. | Rostov | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 | |
28. | Bars Kazan | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 | 1 | 5 | 0 | |
29. | Yuzhny Ural Orsk | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
30. | Magnitka Magnitogorsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 3 | 9 | 0 | |
31. | Olympia Kirovo-Chepetsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 3 | 9 | 0 | |
32. | Omskie Krylia | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -7 | 3 | 10 | 0 | |
33. | Yunison Moscow | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -9 | 4 | 13 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Norilsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 10 | 2 | 4 | |
2. | AKM | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
3. | Torpedo Gorky | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 3 | 3 | 3 | |
4. | Sokol Krasnoyarsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 2 | |
5. | Molot-Prikam'e Perm | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 2 | |
6. | Voroněž | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 2 | |
7. | Chelny | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
8. | Dynamo Altay | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 2 | |
9. | Yugra Khanty-Mansiysk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
10. | Ryazan | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
11. | Khimik Voskresensk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | 4 | 2 | |
12. | Gornyak Uchaly | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
13. | Iževsk | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
14. | Toros Neftekamsk | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 9 | 2 | |
15. | Almetievsk | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -4 | 6 | 10 | 1 | |
16. | Dinamo St. Petersburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Kurgan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Yunison Moscow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Tambov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Samara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Chelmet Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Zvezda Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Novokuzněck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24. | Omskie Krylia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25. | Magnitka Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
26. | Ťumeň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
27. | Penza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
28. | Rostov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
29. | Yuzhny Ural Orsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
30. | Saratov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
31. | Karelia SKA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
32. | Bars Kazan | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 | 1 | 5 | 0 | |
33. | Olympia Kirovo-Chepetsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 3 | 9 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvezda Chekhov | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 6 | |
2. | Dinamo St. Petersburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 4 | |
3. | Penza | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 1 | 2 | |
4. | Ryazan | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
5. | Samara | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
6. | Karelia SKA | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
7. | Molot-Prikam'e Perm | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
8. | Saratov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
9. | Kurgan | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
10. | Khimik Voskresensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | AKM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Bars Kazan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Toros Neftekamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Almetievsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Torpedo Gorky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Sokol Krasnoyarsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Tambov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Norilsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Chelny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Iževsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Voroněž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Olympia Kirovo-Chepetsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Gornyak Uchaly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24. | Dynamo Altay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25. | Yugra Khanty-Mansiysk | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 | |
26. | Ťumeň | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
27. | Rostov | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 | |
28. | Chelmet Čeljabinsk | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 0 | |
29. | Novokuzněck | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 2 | 5 | 0 | |
30. | Yuzhny Ural Orsk | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
31. | Magnitka Magnitogorsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 3 | 9 | 0 | |
32. | Omskie Krylia | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -7 | 3 | 10 | 0 | |
33. | Yunison Moscow | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -9 | 4 | 13 | 0 |