Yuzhny Ural Orsk VS Ryazan
Yuzhny Ural Orsk |
Ryazan |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Yuzhny Ural Orsk (T1) VS Ryazan (T2)
Yuzhny Ural Orsk
Ryazan
Zaujímavé
Yuzhny Ural Orsk
- Počet remíz tímu Yuzhny Ural Orsk je až 6 z celkového počtu 21 zápasov, čo je až 29%.
- Až 12 zápasov tímu Yuzhny Ural Orsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 21 zápasov, to je až 57%.
- Yuzhny Ural Orsk ťahá aktuálne sériu 5 výhier v rade.
- Yuzhny Ural Orsk už 5 zápasov v rade neprehrali.
- Yuzhny Ural Orsk už 6 zápasov v rade neremízovali.
Ryazan
- 59% prehier (13 zápasov) z celkového počtu 22 tímu Ryazan.
- 14 z celkového počtu 22 zápasov tímu Ryazan skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 64%.
H2H
- Hosťujúce mužstvo vyhralo 56% vzájomných zápasov, čo je 5 výhier z 9 zápasov.
- Až 33% vzájomných zápasov (3 z 9) skončilo remízou.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 9 vzájomných zápasov, čo je 56%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Rusko / MHL / 2021/2022 | ||||||
06.12.2021 | 17:00 | Ryazan | Yuzhny Ural Orsk | 4:2 | 0:0,2:1,2:1 | |
17.11.2021 | 14:30 | Yuzhny Ural Orsk | Ryazan | 3:4 | 2:3,1:1,0:0 | |
Rusko / MHL / 2020/2021 | ||||||
29.11.2020 | 13:00 | Yuzhny Ural Orsk | Ryazan | 4:3ppsn | 3:0,0:2,0:1,0:0,2:0 | |
17.11.2020 | 17:00 | Ryazan | Yuzhny Ural Orsk | 3:6 | 2:2,0:3,1:1 | |
Rusko / MHL / 2019/2020 | ||||||
16.10.2019 | 18:00 | Ryazan | Yuzhny Ural Orsk | 1:2pp | 0:0,1:0,0:1,0:1 | |
Rusko / VHL / 2018/2019 | ||||||
12.01.2019 | 15:00 | Ryazan | Yuzhny Ural Orsk | 2:0 | 0:0,2:0,0:0 | |
12.10.2018 | 15:30 | Yuzhny Ural Orsk | Ryazan | 1:4 | 0:1,1:2,0:1 | |
Rusko / VHL / 2017/2018 | ||||||
27.12.2017 | 14:30 | Yuzhny Ural Orsk | Ryazan | 1:4 | 1:1,0:1,0:2 | |
22.10.2017 | 16:00 | Ryazan | Yuzhny Ural Orsk | 2:1pp | 1:0,0:0,0:1,1:0 |
Yuzhny Ural Orsk |
1 - 3 - 5 |
Ryazan |
Yuzhny Ural Orsk
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
10.11.22 | 14:30 | Yuzhny Ural Orsk | Khimik Voskresensk | 3:1 | 0:1,2:0,1:0 | |
02.11.22 | 14:30 | Gornyak Uchaly | Yuzhny Ural Orsk | 3:6 | 2:1,0:1,1:4 | |
31.10.22 | 14:30 | Kurgan | Yuzhny Ural Orsk | 2:3 | 1:0,0:2,1:1 | |
22.10.22 | 16:00 | Voroněž | Yuzhny Ural Orsk | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
20.10.22 | 18:30 | Rostov | Yuzhny Ural Orsk | 1:3 | 0:1,1:0,0:2 | |
14.10.22 | 15:30 | Yuzhny Ural Orsk | Bars Kazan | 1:3 | 1:0,0:2,0:1 | |
12.10.22 | 15:30 | Yuzhny Ural Orsk | Togliatti | 3:4sn | 1:0,1:2,1:1,0:0,-:- | |
10.10.22 | 15:30 | Yuzhny Ural Orsk | AKM | 3:4pp | 2:2,0:1,1:0,0:1 | |
08.10.22 | 14:00 | Yuzhny Ural Orsk | Zvezda Chekhov | 1:3 | 1:1,0:1,0:1 | |
03.10.22 | 15:00 | Omskie Krylia | Yuzhny Ural Orsk | 3:1 | 0:1,2:0,1:0 | |
01.10.22 | 08:00 | Novokuzněck | Yuzhny Ural Orsk | 4:3pp | 2:0,1:1,0:2,1:0 | |
28.09.22 | 14:00 | Sokol Krasnoyarsk | Yuzhny Ural Orsk | 4:5pp | 2:4,2:0,0:0,0:1 | |
26.09.22 | 13:00 | Ermak Angarsk | Yuzhny Ural Orsk | 4:3 | 1:0,0:2,3:1 | |
21.09.22 | 15:30 | Yuzhny Ural Orsk | Karelia SKA | 1:2 | 1:1,0:1,0:0 | |
19.09.22 | 15:30 | Yuzhny Ural Orsk | Dinamo St. Petersburg | 4:3 | 1:1,0:1,3:1 | |
17.09.22 | 14:00 | Yuzhny Ural Orsk | Yugra Khanty-Mansiysk | 2:3pp | 0:0,1:2,1:0,0:1 | |
15.09.22 | 15:30 | Yuzhny Ural Orsk | Ťumeň | 3:4pp | 1:2,1:1,1:0,0:1 | |
10.09.22 | 15:00 | Iževsk | Yuzhny Ural Orsk | 5:3 | 0:0,3:0,2:3 | |
08.09.22 | 17:30 | Almetievsk | Yuzhny Ural Orsk | 3:1 | 1:0,1:1,1:0 | |
06.09.22 | 16:00 | Toros Neftekamsk | Yuzhny Ural Orsk | 2:1 | 0:1,1:0,1:0 | |
04.09.22 | 14:00 | Molot-Prikam'e Perm | Yuzhny Ural Orsk | 1:2 | 0:2,0:0,1:0 |
Ryazan
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
10.11.22 | 15:00 | Chelmet Čeljabinsk | Ryazan | 2:3sn | 2:1,0:0,0:1,0:0,-:- | |
05.11.22 | 15:00 | Ryazan | Voroněž | 2:1 | 0:0,0:1,2:0 | |
03.11.22 | 17:00 | Ryazan | Rostov | 1:2 | 0:0,1:0,0:2 | |
25.10.22 | 17:30 | Bars Kazan | Ryazan | 2:5 | 1:4,1:1,0:0 | |
23.10.22 | 15:00 | Togliatti | Ryazan | 4:2 | 1:1,3:0,0:1 | |
21.10.22 | 11:00 | Zvezda Chekhov | Ryazan | 3:2 | 0:1,1:0,2:1 | |
19.10.22 | 18:00 | AKM | Ryazan | 4:1 | 2:0,1:0,1:1 | |
14.10.22 | 18:00 | Ryazan | Novokuzněck | 3:4pp | 1:1,1:0,1:2,0:1 | |
12.10.22 | 18:00 | Ryazan | Omskie Krylia | 1:3 | 0:2,1:1,0:0 | |
10.10.22 | 18:00 | Ryazan | Ermak Angarsk | 2:1 | 2:0,0:0,0:1 | |
08.10.22 | 16:00 | Ryazan | Sokol Krasnoyarsk | 2:3pp | 0:0,0:0,2:2,0:1 | |
03.10.22 | 18:00 | Dinamo St. Petersburg | Ryazan | 2:1pp | 1:1,0:0,0:0,1:0 | |
01.10.22 | 16:00 | Karelia SKA | Ryazan | 4:0 | 1:0,0:0,3:0 | |
29.09.22 | 16:00 | Ťumeň | Ryazan | 4:3 | 0:0,2:2,2:1 | |
27.09.22 | 16:00 | Yugra Khanty-Mansiysk | Ryazan | 6:1 | 2:0,3:0,1:1 | |
22.09.22 | 18:00 | Ryazan | Almetievsk | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
20.09.22 | 18:00 | Ryazan | Iževsk | 1:3 | 0:0,0:2,1:1 | |
18.09.22 | 16:00 | Ryazan | Molot-Prikam'e Perm | 2:5 | 0:0,0:2,2:3 | |
16.09.22 | 18:00 | Ryazan | Toros Neftekamsk | 2:3 | 0:2,2:0,0:1 | |
11.09.22 | 12:00 | Khimik Voskresensk | Ryazan | 6:3 | 1:1,1:1,4:1 | |
09.09.22 | 18:00 | Ryazan | Penza | 2:3sn | 0:0,1:1,1:1,0:0,-:- | |
07.09.22 | 18:00 | Ryazan | Tambov | 1:5 | 0:1,1:2,0:2 |
Yuzhny Ural Orsk
nenájdený žiadny zápas
Ryazan
nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvezda Chekhov | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 6 | |
2. | Norilsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 10 | 2 | 4 | |
3. | AKM | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
4. | Dinamo St. Petersburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 4 | |
5. | Molot-Prikam'e Perm | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 7 | 3 | 4 | |
6. | Ryazan | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 4 | |
7. | Torpedo Gorky | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 3 | 3 | 3 | |
8. | Penza | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 1 | 2 | |
9. | Khimik Voskresensk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | 4 | 2 | |
10. | Dynamo Altay | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 2 | |
11. | Sokol Krasnoyarsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 2 | |
12. | Voroněž | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 2 | |
13. | Karelia SKA | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
14. | Samara | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
15. | Chelny | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
16. | Gornyak Uchaly | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
17. | Yugra Khanty-Mansiysk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
18. | Toros Neftekamsk | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 9 | 2 | |
19. | Iževsk | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
20. | Saratov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
21. | Kurgan | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
22. | Almetievsk | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -4 | 6 | 10 | 1 | |
23. | Tambov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24. | Chelmet Čeljabinsk | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 0 | |
25. | Ťumeň | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
26. | Novokuzněck | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 2 | 5 | 0 | |
27. | Rostov | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 | |
28. | Bars Kazan | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 | 1 | 5 | 0 | |
29. | Yuzhny Ural Orsk | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
30. | Magnitka Magnitogorsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 3 | 9 | 0 | |
31. | Olympia Kirovo-Chepetsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 3 | 9 | 0 | |
32. | Omskie Krylia | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -7 | 3 | 10 | 0 | |
33. | Yunison Moscow | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -9 | 4 | 13 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Norilsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 10 | 2 | 4 | |
2. | AKM | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
3. | Torpedo Gorky | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 3 | 3 | 3 | |
4. | Sokol Krasnoyarsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 2 | |
5. | Molot-Prikam'e Perm | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 2 | |
6. | Voroněž | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 2 | |
7. | Chelny | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
8. | Dynamo Altay | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 2 | |
9. | Yugra Khanty-Mansiysk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
10. | Ryazan | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
11. | Khimik Voskresensk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | 4 | 2 | |
12. | Gornyak Uchaly | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
13. | Iževsk | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
14. | Toros Neftekamsk | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 9 | 2 | |
15. | Almetievsk | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -4 | 6 | 10 | 1 | |
16. | Yunison Moscow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Tambov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Samara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Chelmet Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Novokuzněck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Zvezda Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Omskie Krylia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Magnitka Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24. | Ťumeň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25. | Penza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
26. | Rostov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
27. | Yuzhny Ural Orsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
28. | Saratov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
29. | Karelia SKA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
30. | Dinamo St. Petersburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
31. | Kurgan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
32. | Bars Kazan | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 | 1 | 5 | 0 | |
33. | Olympia Kirovo-Chepetsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 3 | 9 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvezda Chekhov | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 6 | |
2. | Dinamo St. Petersburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 4 | |
3. | Penza | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 1 | 2 | |
4. | Ryazan | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
5. | Samara | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
6. | Karelia SKA | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
7. | Molot-Prikam'e Perm | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
8. | Saratov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
9. | Kurgan | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
10. | Sokol Krasnoyarsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Tambov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Norilsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Chelny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Iževsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Voroněž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Olympia Kirovo-Chepetsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Gornyak Uchaly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Dynamo Altay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Khimik Voskresensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | AKM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Toros Neftekamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Bars Kazan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Almetievsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24. | Torpedo Gorky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25. | Yugra Khanty-Mansiysk | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 | |
26. | Ťumeň | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
27. | Rostov | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 | |
28. | Chelmet Čeljabinsk | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 0 | |
29. | Novokuzněck | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 2 | 5 | 0 | |
30. | Yuzhny Ural Orsk | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
31. | Magnitka Magnitogorsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 3 | 9 | 0 | |
32. | Omskie Krylia | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -7 | 3 | 10 | 0 | |
33. | Yunison Moscow | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | -9 | 4 | 13 | 0 |